Bezrobocie? Na pewno nie w Internecie

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Internet to miejsce, które służy nie tylko do rozrywki, ale może być też doskonałym miejscem pracy. i nie trzeba być wcale po studiach informatycznych, by zarabiać przez internet. E-biznes na początku przygody z e-zarabianiem może być tylko formą dorobienia sobie do wypłaty. Kiedy już się rozkręci, można nawet porzucić pracę na etacie.No i jest to doskonała alternatywa np. w wypadku zwolnienia. A sposobów na zarabianie przez internet jest naprawdę wiele. Od pisania tekstów po założenie własnej strony internetowej. Ja przedstawię Wam kilka z tych sposobów i mam nadzieję, że okażą się one przydatne.

Sposób 1: pisanie tekstów na zlecenia. Jeśli tylko potrafisz w miarę spójnie składać słowa i nie robisz błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, możesz spróbować zarabiać na tym pieniądze. Stawki liczone są najczęściej za 1000 lub 100 znaków i ustala je zleceniodawca, ale oczywiście zawsze można negocjować. A więc zarabia się za to co się zrobi, a to ile zarobimy zależy od nas samych.

Sposób 2: prowadzenie bloga lub strony internetowej. Żeby prowadzić bloga nie musimy posiadać wiedzy technicznej, wystarczą chęci i odrobina pracy. Żeby zarabiać trzeba zdobyć wielu czytelników, a żeby ich zdobyć trzeba przede wszystkim pisać. Pisać o tym co nas interesuje i na czym znamy się najlepiej. Wtedy mamy większe szanse na to, że nasze teksty spodobają się szerszej rzeszy czytelników. Zarabiamy dzięki umieszczaniu reklam oraz programów partnerskich na naszym serwisie, a to ile zarobimy zależy w dużej mierze od tego ilu mamy czytelników.

Sposób 3: własny sklep internetowy. Ta metoda zarabiania wymaga od inwestycji i pracy nie tylko na komputerze. Jeśli znajdziemy ciekawy pomysł na taki biznes mamy szansę zarobić porządne pieniądze, które spokojnie mogą być źródłem utrzymania.

Zarabianie w sieci to nie fikcja, a zarabiać może każdy. Wystarczy tylko chcieć.

4 komentarze

  1. Ja najpierw zaczełam prowadzic bloga takiego o wszystkim. Teraz prowadze sklep internetowy z recznie robioną bizuterią. na poczatku było ciezko ale idzie mi coraz lepiej. takze jak ktos sie boi ze sobie nie poradzi moge powiedziec ze to nie jest takie trudne jak sie wydaje.

  2. ja pisze teksty na zlecenie i moge powiedziec ze mozna sobie dorobić do studenckiego życia;p

  3. ja prowadze bloga o modzie no i nie narzekam;p całkiem niezły zarobek

  4. Biznes internetowy to niewątpliwie przyszłość, ale żeby się z niego utrzymać, trzeba czasu i systematycznej pracy. Póki co (tępiony przez niektórych rusycyzm, ale zakorzenił się w naszej mowie trwale) demografia sprawia, że pracy dla nas nauczycieli ubywa i trzeba znaleźć sposób na godne utrzymanie siebie i rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *