Odchudzanie? Ta herbata zdziała cuda!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Nadmiernie powiększony brzuch to problem dotykający mnóstwo osób, ale często zupełnie niesłusznie zrzucamy całą winę na nadmiar tkanki tłuszczowej. W wielu sytuacjach, szczególnie w przypadku kobiet, problem ma swoje podłoże w zupełnie innym miejscu. Jest nim stopniowe zapychanie się jelit pokarmem, który nie może być skutecznie wydalony.

Zalegający w jelitach pokarm prowadzi natomiast do nadmiernego gromadzenia się gazów. Nasze jelita pęcznieją, a wraz z nimi okrągłego kształtu nabiera cały brzuch, a my mamy nieprzyjemne problemy z zaparciami. Aby sobie z tym poradzić wcale nie trzeba od razu biegać do apteki. Można przygotować sobie przepyszną herbatkę ze składników, które zapewne każdy z nas ma w domu.

Przyspieszenie metabolizmu przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności spalania tłuszczu

Wszystko czego będziemy potrzebowali do przygotowania domowego naparu, to:

  • 2 szklanki czystej, niegazowanej wody;
  • 1 laseczka cynamonu, niezbyt duża;
  • liść laurowy;
  • 2 łyżeczki herbaty zielonej, koniecznie liściastej.

Po spożyciu napoju przygotowanego z tych składników szybko zauważymy zmniejszenie się obwodu brzucha oraz ustępowanie problemu zaparć. Cynamon, zielona herbata oraz liść laurowy skutecznie oczyszczają układ pokarmowy, sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu metabolizmu, ale na tym nie koniec. Okazuje się, że pijąc taką herbatkę regularnie możemy również wspomóc swój organizm w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Przygotowujemy smaczną i zdrową herbatkę

Przygotowanie napoju jest naprawdę bardzo proste. Zagotowaną wodę odstawiamy na około 2 minuty do pełnego ostygnięcia. Następnie dodajemy składniki z powyższej listy i całość zostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na około kwadrans.

Nasza herbatka jest już gotowa! Pół litra napoju, bo tyle powinniśmy otrzymać, należy wypijać regularnie każdego dnia, najlepiej partiami, a więc połowę rano przed posiłkiem, a drugą część napoju w późniejszym czasie, kiedy tylko najdzie nas na to ochota.

3 komentarze

  1. Te wzdęcia to mnie już do szału doprowadzają. Mam je tak często, że po prostu szkoda gadać…Próbowałyście dziewczyny tej herbatki? Warto się nią zainteresować i jest skuteczna w swoim działaniu?

  2. czy taki napój nie jest zbyt mdły żeby go rano spożywać przed posiłkiem? Ja mam często problemy, że jak coś wypiję przed zjedzeniem rano to robi mi się niedobrze…Jak jest w tym przypadku?

  3. ktoś może potwierdzić to wsparcie przy odchudzaniu? Bardzo ciekawa sprawa, jestem właśnie w trakcie diety i chętnie wspierałabym się czymś naturalnym, co przyspieszy efekty stosowania mojej diety 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *