Spankadoo – znany męski stymulator intymny. Czy warto?

spankadoo

Uwaga! Oryginalny Spankadoo można kupić na stronie producenta: www.Spankadoo.pl. Uważaj na podróbki!

Spankadoo, jest produktem służącym do masturbacji. Jest w formie sztucznej, kobiecej pochwy. Produkt skierowany jest do mężczyzn, którzy chcą uatrakcyjnić swoje życie erotyczne. Ponadto masturbator pozwala lepiej poznać swoje ciało i potrzeby, co pozwoli poprawić jakość stosunków. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn. Nie ma żadnych wyjątków. Klient do wyboru ma trzy rodzaje sztucznej pochwy, które różnią wzorami oraz wypustkami.  Produkt wykonany jest z lateksu. Producent zapewnia, że jest on całkowicie bezpieczny.

Przed wejściem na rynek przeszedł wiele testów. Wraz ze sztuczną pochwą użytkownik otrzymuje żel nawilżający, który pozwala zwiększyć ilość doznań podczas stosowania produktu. Po każdym użyciu należy urządzenie umyć. Wystarczy do tego woda ze zwykłym mydłem. Osoby, które chcą zamówić masturbator muszą najpierw wybrać spośród trzech wariantów. Pierwszy z nich składa się z jednego Spankadoo Vagina oraz z żelu nawilżającego.

Druga opcja to trzy rodzaje sztucznej pochwy wraz z dwoma tubkami żelu. Trzecia najbardziej rozszerzona opcja to trzy rodzaje masturbatora, trzy opakowania żelu oraz dwa opakowania suplementu Porn pro pills, który wydłuża czas trwania stosunku, zwiększa ilość nasienia oraz poprawia erekcje. Produkt dostarczany jest przez kuriera w dyskretnej przesyłce.

Spankadoo - opinie użytkowników:

 1. kupował to ktos? zastanawiams ie nad zakupem

  1. słuchajcie tegoo!! patrzcie co producent skrywa przed wami odnośnie spankadoo, ktoś to moze potwierdzić??? nie usuwac linka proszę !!

 2. ja to kupilem jak nie mialem pany. no i całkiem całkiem. Wiadomo kobiety nie zastąpi ale było ok. teraz uzywam w sytuacjach awaryjnych jak długo sie nie widze z moja kicią;p

 3. ja ją mam no i daje sporo przyjemnosci xD ale moim zdaniem material mogl byc troche lepszej jakosci

 4. a który wariant polecacie;p?czy najlepiej kupić wszystkie;d?

 5. jaro ja mam tą co jest na zdjeciu po lewej stronie. Całkiem fajna. Nie to co kobieta ale czasami moze ją zastapic

 6. Ja się zastanawiam czemu nie ma telefonu ani adresu, na innych stronach są.

  1. a obecnie tzn w 2014 jak sie taki gadzet sprawuje?:D

 7. niech napisze jakiś znawca, czy warto, czy lepiej zainwestować w fleshligh ;>

 8. Lepiej zainwestować we Fleshlight, droższa zabawka, ale FL+ ten korek z przyssawką to jest to

 9. fleshligh-niewiele drozej i swiety spokoj skoro jest taka potrzeba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.