Silvr – czy opłaca się go kupić?

Opakowanie Silvr
Opakowanie Silvr

Silvr to papieros w wersji elektronicznej. Działa podobnie, jak zwykły papieros, ale jak twierdzi producent jest znacznie mniej szkodliwy. Nie zwiera substancji smolistych, czy kleju w przeciwieństwie do standardowych papierosów. E-papierosy można palić, w każdym miejscu, ponieważ (także w tych, w których jest zabronione palenie papierosów) nie wydziela on dymu tytoniowego, tylko parę, która utrzymuje się kilka sekund.

Silvr został stworzony z myślą o osobach, które szukają alternatywy dla zwykłych papierosów. Można się również wspomagać nimi rzucając palenie, ponieważ istnieje możliwość stopniowego zmniejszania zawartości nikotyny. Dostępne zawartości to 16 mg, 8 mg oraz 2 mg. Istnieje również możliwość „palenia” e-papierosa, który nie zawiera nikotyny. Silvr mogą kupić osoby, które są pełnoletnie.

Stosowanie e-papierosa nie jest wskazane w przypadku osób, które mają problemy z sercem, nadciśnieniem, bądź chorują na cukrzycę i astmę. Ponadto kobiety spodziewające się dziecka lub karmiące piersią również powinny zrezygnować z e-papierosa. Osoba, która kupuje Silvr otrzymuje w zestawie e-papieros, dodatkową baterię, kabel USB, trzy kartomizery oraz ładowarkę.

Ponadto można również dokupić opakowanie kartomizerów o różnych smakach takich jak między innymi waniliowy, kawowy, czy mentolowy. W jednym opakowaniu jest pięć kartomizerów. Silvr można kupić tylko przez Internet. Na wysyłkę czeka się dwa do trzech dni.

Silvr - opinie użytkowników:

  1. Ktos wie coś wiecej na temat tego produktu? Używacie?

    1. cos wiecej mozecie powiedziec w 2014??

  2. długo się zastanawiałem czy kupić tego elektro fajka bo cholernie drogi, ale w końcu poszla decyzja no i mam go drugi tydzień, na razie jestem zadowolony.

  3. Fajny jest bo robi dużą chmurę dymu, sporo przyjemności z palenia. Baterie mogłoby być trochę mocniejsze bo nie wytrzymują zbyt długo, ale ja w sumie strasznie dużo tego pale

  4. Cena przesadzona, jakość fajka bardzo dobra, ogólnie oceniam na takie mocne 4, trochę ta cena przegięta po prostu.

  5. jest ok, przyjemnie się to pali, lepsze niż te chińskie za pare groszy co w marketach sprzedają

  6. Ogólnie to nwm oco cho ale napiszę kom xd polecam załatwiać epy a nie normalne i palić zerówki jak się jest nie letnim bo policja nic nie zrobi za zerówki i nie polecam epów za 100 są ch*jowe 150 już ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.