Silvr – czy opłaca się go kupić?

Opakowanie Silvr
Opakowanie Silvr

Silvr to papieros w wersji elektronicznej. Działa podobnie, jak zwykły papieros, ale jak twierdzi producent jest znacznie mniej szkodliwy. Nie zwiera substancji smolistych, czy kleju w przeciwieństwie do standardowych papierosów. E-papierosy można palić, w każdym miejscu, ponieważ (także w tych, w których jest zabronione palenie papierosów) nie wydziela on dymu tytoniowego, tylko parę, która utrzymuje się kilka sekund.

Silvr został stworzony z myślą o osobach, które szukają alternatywy dla zwykłych papierosów. Można się również wspomagać nimi rzucając palenie, ponieważ istnieje możliwość stopniowego zmniejszania zawartości nikotyny. Dostępne zawartości to 16 mg, 8 mg oraz 2 mg. Istnieje również możliwość „palenia” e-papierosa, który nie zawiera nikotyny. Silvr mogą kupić osoby, które są pełnoletnie.

Stosowanie e-papierosa nie jest wskazane w przypadku osób, które mają problemy z sercem, nadciśnieniem, bądź chorują na cukrzycę i astmę. Ponadto kobiety spodziewające się dziecka lub karmiące piersią również powinny zrezygnować z e-papierosa. Osoba, która kupuje Silvr otrzymuje w zestawie e-papieros, dodatkową baterię, kabel USB, trzy kartomizery oraz ładowarkę.

Ponadto można również dokupić opakowanie kartomizerów o różnych smakach takich jak między innymi waniliowy, kawowy, czy mentolowy. W jednym opakowaniu jest pięć kartomizerów. Silvr można kupić tylko przez Internet. Na wysyłkę czeka się dwa do trzech dni.

Silvr - opinie użytkowników:

  1. długo się zastanawiałem czy kupić tego elektro fajka bo cholernie drogi, ale w końcu poszla decyzja no i mam go drugi tydzień, na razie jestem zadowolony.

    Odpowiedz
  2. Fajny jest bo robi dużą chmurę dymu, sporo przyjemności z palenia. Baterie mogłoby być trochę mocniejsze bo nie wytrzymują zbyt długo, ale ja w sumie strasznie dużo tego pale

    Odpowiedz
  3. Ogólnie to nwm oco cho ale napiszę kom xd polecam załatwiać epy a nie normalne i palić zerówki jak się jest nie letnim bo policja nic nie zrobi za zerówki i nie polecam epów za 100 są ch*jowe 150 już ok

    Odpowiedz

Dodaj komentarz