feromony męskie a działanie

0
feromony męskie a działanie
Oceń

Jak wygląda konkretnie działanie jeśli chodzi o feromony męskie? Chodzi mi tutaj o to czy feromony działają nie jako na ansza podswiadomosc, ze jest wieksza pewność siebie wlasnie przez to czy ogolnie faktcznie kobiety odczuwają te feromony i sa do nas bardziej przychylne? Stosuje ktoś i wie?

2 odpowiedzi

0
feromony męskie a działanie
Oceń

Mnie to się wydaje ze obie rzeczy o których piszesz to prawda. Z mojego doświadczenia, ale to takie oolnego zyciiowego, to wynika ze zawsze tak jest, ze podswiadomosc i autosugestai ama ogromną moc. Jak wiesz ze stosujesz feromony to czujesz się pewniej i faktycznie tak jest. Co do działania na laski to ja tez zauwazylem ze w tym względzie jest lepiej, kobiety są zainteresowane nawet całkiem nieźle, wiec jak dla mnie spoko.

0
feromony męskie a działanie
Oceń

Co do działania czysto chemicznego to z tego co ja się orientuje to faktycznie jest tak, ze ludzie ogolnie produkują jakies tam feromony naturalnie. W czasie naszej ewolucji te cechy trochę zaginęły bo ludzie nie bzykają się z sobą na ulicy z kim popadnie jak zwierzęta, ale ogolnie troszkę tego produkujemy. Te chemicznie związki z feromonów są naturalne i działają całkiem nieźle na kobietki, ale jak dla mnie to tylko te drogie, bo kiedyś kupiłem tanie to nie dziaały.

0
feromony męskie a działanie
Oceń

Zgadzam się z tym, ze autosugestai pewnie pomaga, ale szczególnie nieśmiały bo wie ze powinno być mu łatwiej to jest dzielniejszy, ale co do samego działania to uważam, że też jest spoko. Widać ewidentnie że laski są takie bardziej za facetem, aczkolwiek jazauwazylem ze niektóre są bardzo oporne i nawet feromony nie zawsze do końca je zmiękczą, ale zazwyczaj jednak tak jest.